O mnie

Jeżeli interesuje Cię cała moja droga zawodowa, to zapraszam na mój profil w serwisie LinkedIn. Znajdziesz tam wszystkie wydarzenia z mojego życia zawodowego.

Jeżeli interesują Cię opinie moich klientów, to zapraszam na mój profil w serwisie UpWork, gdzie znajdziesz opinie od moich klientów sięgające 2008 roku.

Poniżej znajdziesz kilka informacji o mnie. Dotyczą one przede wszystkim wybranych wydarzeń oraz doświadczeń zawodowych dla poszczególnych usług, które oferuję.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Zajmuję się pozycjonowaniem stron firmowych od 2010 roku. Wszystko zaczęło się od mojej pierwszej strony, którą stworzyłem w 2009 roku. Myślałem, że samo utworzenie strony wystarczy. Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że przez kilka miesięcy nikt na nią nie wchodzi. Zacząłem drążyć temat i tak odkryłem SEO, czyli pozycjonowanie. Wszystkiego nauczyłem się sam, ale w tamtym czasie SEO było banalnie proste. Od tamtego czasu algorytm przeszedł wiele zmian, a pozycjonowanie stało się prawdziwym wyzwaniem. Aby móc skutecznie pozycjonować, konieczne jest stałe śledzenie zmian i trendów. Google nieustannie wprowadza zmiany w działaniu algorytmu, dlatego konieczne jest stałe kontrolowanie sytuacji i odpowiednie reagowanie. Tak właśnie działam i dlatego każda strona, którą pozycjonowałem lub pozycjonuję notuje wzrost widoczności w Google i uzyskuje coraz wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Posiadam także wiele swoich stron, które skutecznie wypozycjonowałem i które wykorzystuje m.in. jako zaplecze do pozyskiwania linków oraz źródło pasywnego dochodu z Google Adsense. Zajrzyj na mojego bloga, gdzie znajdziesz omówienie moich przykładowych projektów SEO. Dowiedz się także więcej o tym, jak podchodzę do pozycjonowania.
Social Media

Social Media

Prowadzę profile firmowe oraz kampanie reklamowe w mediach społecznościowych od 2014 roku. Wszystko zaczęło się od profilu akcji Powrót Atlasa. Przy tej okazji postanowiłem zgłębić naturę social media. Następnie pomagałem w prowadzeniu wielu stron dla znajomych, ucząc się zasad działania w mediach społecznościowych. Wraz z coraz większym doświadczeniem angażowałem się w różne projekty zdobywając szerokie grono stałych klientów. Z wieloma współpracuję już od wielu lat. Pomagałem m.in. stworzyć stronę Newsner.com na Facebooku: startując od zera, dziś mamy ponad 330 000 fanów i wielomilionowe zasięgi w każdym tygodniu. W tym roku (2021) rozpoczynamy podbój Instagrama. Zajmuję się zarówno prowadzeniem fanpage, jak i kampaniami reklamowymi. Prowadzę profile firmowe z wielu różnych dziedzin i branż. Tworzę Menedżera Firmy, Pixel Facebooka, integruję go ze stroną, buduję grupy odbiorców, dbam także o wizerunek marki w mediach społecznościowych. Więcej informacji o tym, jak prowadzę social media, znajdziesz na moim blogu. Dowiedz się także co oferuję w ramach prowadzenia social media.
Profil w Google

Profil w Google

Wizytówki firmowe w Google, czyli inaczej profile Google Moja Firma, stały się częścią mojej oferty niejako naturalnie. Stworzyłem profil własnej firmy w poszukiwaniu nowych kanałów komunikacji z klientami. Taki profil jest także świetnym narzędziem pośrednio wspierającym pozycjonowanie. Stałe prowadzenie profilu zwiększa aktywność użytkowników na stronie, ale ma także wiele innych korzyści. Profil sam w sobie stanowi świetne miejsce na prezentacje swoich produktów, czy usług i bezpośrednie pozyskiwanie klientów. Prowadziłem już niezliczoną ilość wizytówek i z przyjemnością pomogę Ci w prowadzeniu Twojej. Pamiętaj, że nieodłącznym elementem profilu w Google są opinie klientów. Jeśli nie jesteś w stanie się z tym pogodzić, nie zaczynaj przygody z wizytówką. Choć najpierw sprawdź, czy Google już jej nie utworzyło za Ciebie. Przekonaj się, jak mogę Ci pomóc w prowadzeniu wizytówki w Google.
Copywriting

Copywriting

Od copywritingu i tłumaczeń rozpocząłem swoją działalność. W sierpniu 2008 roku w Milton Keynes. Działalność w Wielkiej Brytanii prowadziłem do 2012 roku, a od 2012 roku prowadzę ją w Polsce. Dwa lata spędziłem także na Malcie, gdzie oprócz kontynuowania działalności na własny rachunek, pracowałem na etacie jako copywriter i tłumacz dla znanej marki i-gamingowej Betway.com, która następnie została częścią największej sieci kasyn online w Europie Spin Palce Group. Na pracę ze słowem pisanym byłem „skazany” od dziecka. Zawsze lubiłem pisać, co przejawiało się startami w licznym konkursach literackich. Zacząłem także pisać dla siebie, do szuflady, choć anonimowo zdarzało mi się publikować także w sieci. Później przyszedł czas pracy dziennikarskiej dla marketinguprzykawie.pl oraz sportowychfaktów.pl (jeszcze nie wp w tamtym czasie). Pracowałem także jako dziennikarz dla lokalnego portalu informacyjnego. Od 2008 roku napisałem tysiące tekstów z wielu różnych dziedzin. Jeśli w jakimś temacie czuję się wyjątkowo dobrze, to jest to ogólnie pojęta ekonomia, marketing, biznes, hazard, czy szeroko pojęte ogrodnictwo i sport. Choć tak naprawdę lubię pisać na wiele tematów! Dziś specjalizuję się przede wszystkim w pisaniu tekstów do internetu, ale z przyjemnością podejmę się każdego ciekawego wyzwania. Zajrzyj na mojego bloga, gdzie znajdziesz sporo informacji o pisaniu tekstów.
Tłumaczenia

Tłumaczenia

Tłumaczeniem również zajmuję się od najmłodszych lat. W języku angielskim potrafiłem czytać i mówić już w wieku 6 lat. Tłumaczeniem zająłem się już w liceum, a usługi tłumaczeniowe oferowałem jeszcze zanim podjąłem studia tłumaczeniowe na City University of London, gdzie studiowałem tłumaczenia ze specjalizacją biznes i nauki społeczne. Od 2008 roku zrealizowałem setki projektów dla klientów z całego świata. I to dosłownie. Miałem przyjemność współpracować z klientami ze wszystkich zamieszkałych kontynentów, w tym z tak egzotycznych miejsc jak Mauritius, czy Saint Vincent i Grenadyny. Uwielbiam tłumaczyć. Odnajdywanie najbardziej właściwych słów, aby oddać wypowiedź autora w innym języku to dla mnie czysta przyjemność! Tłumaczę teksty z wielu różnych dziedzin, a specjalizuje się w tych samych tematach, w których teksty piszę.
Strony www

Strony www

Swoją pierwszą stronę stworzyłem w 2009 roku, a od tamtego czasu powstało wiele następnych. Co wyróżnia moje strony? Przede wszystkim to, że są doskonale przygotowane do pozycjonowania i notują o wiele lepsze wyniki organiczne po uruchomieniu. Oczywiście bez pozycjonowania się nie obędzie, jeśli chcesz zajmować wysokie pozycje, ale start z tak przygotowaną stroną z pewnością będzie o wiele bardziej efektywny. Współpracuję przy stronach z wieloma deweloperami, tak aby przy każdym projekcie dobierać odpowiednie umiejętności, do konkretnych projektów.

Skontaktuj się!

Napisz lub zadzwoń: 795525502, aby uzyskać darmową wycenę moich usług.