Google Moja Firma

Z tej strony dowiesz się:

  1. 1. Co to jest Google Moja Firma?
  2. 2. Jak podchodzę do prowadzenia wizytówek firmowych w Google?
  3. 3. Co otrzymujesz, gdy zlecasz mi prowadzenie profilu w Google?
  4. 4. Co zrobić, aby otrzymać darmową wycenę moich usług

Co to jest Google Moja Firma?

Profil w Google Moja Firma, nazywany także wizytówką firmową w Google, to doskonały sposób na dotarcie do klientów. Zwłaszcza jeśli działasz na lokalnym rynku, takim jak Leszno. Google może pokazywać twoją wizytówkę zarówno w wynikach wyszukiwania, jak i w mapach. Zarówno na zapytania związane z nazwą twojej firmy, jak i twoimi usługami. Profil w Google Moja Firma możesz prowadzić praktycznie tak samo jak profil w mediach społecznościowych – dodawać wpisy, zdjęcia, oferty, produkty itd.

Jak podchodzę do prowadzenia wizytówek firmowych w Google?

Profil w wizytówce w Google w pierwszej kolejności trzeba założyć lub przejąć jego własność. Zauważ, że Google często tworzy profile z automatu, bez wiedzy i zgody właściciela. Zajmuję się tym za Ciebie. Następnie optymalizuję lub uzupełniam profil o niezbędne informacje, tak aby najlepiej wypozycjonować go w wynikach wyszukiwania. Gdy prowadzę profil, robię to dokładnie tak samo jak każdy profil w social mediach, na bieżąco aktualizując go o niezbędne informacje oraz reagując na opinie klientów.

Co otrzymujesz, gdy zlecasz mi prowadzenie profilu w Google?

Gdy zlecisz mi prowadzenie profilu w Google Moja Firma możesz liczyć na kompleksową obsługę. Profil w Google Moja Firma prowadzę za darmo, gdy zlecasz mi pozycjonowanie.

Standardowo w zakres prowadzenia wizytówki wchodzi między innymi:

  • utworzenie lub przejęcie profilu
  • optymalizacja wizytówki
  • prowadzenie profilu – wpisy, zdjęcia, produkty, opinie
  • Raport na koniec miesiąca

Co zrobić, aby otrzymać darmową wycenę moich usług?

Skontaktuj się!

Napisz lub zadzwoń: 795525502, aby uzyskać darmową wycenę moich usług.

Poznaj wszystkie moje usługi

Pozycjonowanie

Zajmuję się pozycjonowaniem stron firmowych od 2010 roku. W tym czasie skutecznie poprawiłem pozycję wielu stron firmowych. Sprawdź jak pochodzę do pozycjonowania i zamów bezpłatną analizę pozycji swojej strony wraz ze wskazówkami, jak samodzielnie poprawić pozycję strony.

Social Media

Prowadzę profile firmowe oraz kampanie reklamowe w mediach społecznościowych od 2014 roku. Tworzę Menedżera Firmy, Pixel Facebooka, integruję go ze stroną, buduję grupy odbiorców, dbam także o wizerunek marki w mediach społecznościowych.

Profil w Google

Google Moja Firma to niedoceniania forma dotarcia do klienta – bez strony firmowej i mediów społecznościowych lub jako ich uzupełnienie. Obsługuję profile firmowe w Google, aby docierać do szerszego grona klientów. Sprawdź, dlaczego warto mieć wizytówkę w Google.

Copywriting

Zajmuję się copywritingiem od 2008 roku, choć jako dziennikarz marketingowy pracowałem już w 2005 roku, ale tak naprawdę różne teksty pisałem od kiedy tylko nauczyłem się pisać. Tworzę różne teksty, a specjalizuję się w tekstach SEO na strony internetowe.

Tłumaczenia

W 2009 roku ukończyłem City University of London, gdzie uczyłem się tłumaczenia w parze angielski-polski ze specjalizacją biznes i nauki społeczne. Od tego czasu przetłumaczyłem niezliczoną ilość różnego rodzaju treści dla klientów z całego świata.

Strony www

Strony internetowe tworzę od 2009 roku. Ze względu na czasochłonność tego typu projektów podejmę się realizacji tylko ciekawych projektów. Tworzę skuteczne strony internetowe, wyposażone we wszystkie narzędzia analityczne i przygotowane pod pozycjonowanie.