SEO Leszno – dlaczego warto zlecić pozycjonowanie mi?

SEO Leszno

SEO Leszno – dlaczego warto zlecić pozycjonowanie mi?

SEO Leszno

Witam na mojej stronie. Nazywam się Grzegorz Lewandowski. Oferuję SEO Leszno, a więc usługę pozycjonowania stron w Lesznie. Dowiedz się dlaczego warto zlecić pozycjonowanie właśnie mi.

Konkurencja pomiędzy stronami internetowymi jest ogromna. W końcu każdy świadomy przedsiębiorca posiada stronę internetową firmy.

W dzisiejszych czasach funkcjonowanie firmy bez strony www wydaje się wręcz nierealne. Z każdym rokiem zwiększa się ilość konsumentów, którzy wyszukują produktów i usług właśnie w sieci.

Niestety nawet najładniejsza strona internetowa dla firmy nie gwarantuje nam, że odwiedzą ją potencjalni klienci. Na każde zapytanie wpisywane w wyszukiwarkę, Google dysponuje tysiącami stron do wyświetlenia. Dlaczego więc nasza strona miałaby być na pierwszym miejscu?

Jedynym sposobem na to, aby nasza strona firmowa znalazła się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania jest pozycjonowanie.

W tym wpisie nie będę się jednak zajmować wyjaśnianiem na czym polega pozycjonowanie. O tym możesz przeczytać tutaj.

Diabeł tkwi w szczegółach

Na rynku istnieje wiele firm, które oferują SEO. Niestety większość z nich świadczy bardzo niskiej jakości usługi. O ile w ogóle je świadczy. Spotkałem się już bowiem nie raz z sytuacją, w której firma płaciła potężne pieniądze za pozycjonowanie strony firmowej, a agencja SEO nie robiła nic, aby poprawić pozycję strony.

Dotyczy to szczególnie wielu klientów, którzy złapali się na usługę SEO Leszno, świadczoną przez firmę z drugiego końca Polski.  

Wtedy współpraca wygląda tak: umowa, raport, faktura, mizerny kontakt i efekty. A jak chcesz zerwać umowę, to czekają Cię kary…

Wiele firm SEO posiada doskonałe umiejętności marketingowe. Opowiada o pozycjonowaniu pięknym językiem, ale w praktyce nie wie na czym polega pozycjonowanie. Lub po prostu wykorzystuje naiwność klientów, którzy nie wiedzą jak weryfikować pracę agencji.

Zapytajcie państwo w swojej firmie pozycjonerskiej jak często Google uaktualnia algorytm, który decyduje o wynikach wyszukiwania.

Większość tych firm nie wie, że Google aktualizuje algorytm co najmniej raz dziennie! Nie są to na tyle znaczące zmiany, aby zdecydowanie zmienić pozycję naszej strony, nie mniej jednak w tej branży konieczne jest ciągłe trzymanie ręki na pulsie. Warto także wiedzieć, że znaczące zmiany algorytmu mają miejsce kilka razy w roku.

Ostatnia dużą zmianę w sposobie obliczania pozycji strony w wynikach wyszukiwania Google wprowadziło w czerwcu tego roku. Czy twoja firma od SEO Leszno o tym wie?

Zajmuję się pozycjonowaniem od ponad 10 lat i przez cały ten czas na bieżąco śledzę zmiany oraz informacje przekazywane od Google i adaptuję swoje usługi stosownie do zmian.

Korzystając z moich usług masz pewność, że stosuję najwyższe standardy pozycjonowania zgodne z wytycznymi Google. 

Wiele agencji SEO stosuje tzw. black hat SEO, czyli czarne SEO. Takie pozycjonowanie daje szybkie efekty, ale wiąże się z karą od Google. Więcej o tym przeczytasz tutaj.

Odwróć się na pięcie

Rozmawiając z potencjalnymi klientami nie raz przekonałem się, że wiele firm zajmujących się SEO Leszno w dalszym ciągu rozlicza się “za wynik”. Nie pobiera opłaty od klienta dopóki strona nie znajdzie się na określonej pozycji.

Tymczasem nawet Google przyznaje, że samo nie jest w stanie precyzyjnie określić, na której pozycji w wynikach wyszukiwania pojawia się dana strona!

W lutym ubiegłego roku Google ogłosiło, że dla reklam płatnych za pośrednictwem usługi Google Ads nie będzie podawać średniej pozycji w wynikach wyszukiwania. Google zrezygnowało z tej opcji ponieważ nie jest w stanie rzetelnie obliczyć pozycji.

Jak świadczy to o firmie zajmującej się pozycjonowaniem, skoro nawet Google nie robi tego dla linków sponsorowanych, na których zarabia…

Jeżeli jakaś firma SEO obiecuje Ci zajęcie określonego miejsca w wynikach wyszukiwania, to albo będzie stosować niedozwolone przez Google metody, albo zwyczajnie naciąga cię na pieniądze.

Dlaczego jeszcze ja?

Powód jest kilka. Gdy zlecasz mi pozycjonowanie masz pewność, że co miesiąc otrzymasz czytelny raport, w którym znajdziesz informację o sytuacji strony wraz z porównaniem do poprzedniego miesiąca.

Zawsze znajduję czas na omówienie i wyjaśnienie raportu. Dla wielu osób takie raport na początku może nie być czytelny. Dlatego zawsze służę pomocą.

Otrzymasz ode mnie stały dostęp do statystyk, tak więc będziesz zawsze mógł samemu sprawdzić jak radzi sobie strona. Pokażę Ci co i jak. 

Wpisując frazę pozycjonowanie Leszno z dużą pewnością  pierwszej kolejności trafiłeś na duże agencje, które udają tylko, że są z Leszna. Ja jestem z Leszna. Dlatego zawsze możemy się spotkać i bez problemu na żywo wszystko sobie omówić.

A najlepsza jest umowa ze mną. Płacisz zawsze po miesiącu wykonanej pracy na podstawie raportu i faktury, a umowę możesz zerwać z dnia na dzień bez podawania przyczyny i żadnych konsekwencji. Proste i jasne zasady, bez kar umownych i okresów wypowiedzenia.

Podsumowanie

Pozycjonowanie strony firmowej to skomplikowany proces, który wymaga od firmy SEO sporej wiedzy i umiejętności.

Google kieruje się ponad 200 czynnikami określając na jakiej pozycji wyświetli się dana strona w wynikach wyszukiwania. Niestety nie dzieli się wszystkimi informacjami z nami, dlatego SEO wymaga także eksperymentowania, w celu sprawdzenia jakie techniki SEO są skuteczne

Aby osiągnąć jak najwyższe miejsce w wynikach wyszukiwania potrzebny jest czas i sporo pracy.

Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym pozycjonowaniu strony, skontaktuj się ze mną i dowiedz się, co mogę dla Ciebie zrobić.