Copywriting

Z tej strony dowiesz się:

  1. 1. Co to jest copywriting?
  2. 2. Jak podchodzę do pisania tekstów?
  3. 3. Co otrzymujesz, gdy zlecasz mi napisanie tekstu?
  4. 4. . Co zrobić, aby otrzymać darmową wycenę moich usług?

Co to jest copywriting?

Copywriting to nic innego jak pisanie tekstów, a jako tłumacz spieszę z wyjaśnieniem, że z języka angielskiego oznacza to nic innego jak zawód osoby, która writes copy, czyli pisze treści. Copywriting to pojęcie bardzo szerokie, ponieważ odnosi się dosłownie do każdego rodzaju treści. Na swojej drodze zawodowej stworzyłem już niezliczoną ilość tekstów z wielu różnych dziedzin, ale dziś specjalizuję się głównie w pisaniu do internetu. Tworze przede wszystkim teksty na strony internetowe, firmowe blogi, teksty SEO, czy teksty do kampanii reklamowych.

Jak podchodzę do pisania tekstów?

Wszystko zależy od tego, jaki cel ma mieć tekst, do kogo jest skierowany i jaki ma wywrzeć efekt na odbiorcy. Nie sposób w kilku słowach wyjaśnić całego procesu tworzenia tekstów.  Jak w każdym przypadku, każdy projekt jest inny i wymaga innego podejścia. Pisząc tekst na stronę internetową lub do social mediów zawsze konieczne jest kierowanie się tonem marki, jeśli taki istnieje, oraz grupą docelową. Pisząc tekst pozycjonujący na bloga, trzeba dokonać analizy słów kluczowych, treści konkurencji i stworzyć tekst, który będzie odpowiadał zarówno czytelnikowi, jak i Google. Ale to tylko wierzchołek góry lodowej, a zdecydowanie więcej informacji na ten temat, znajdziesz na moim blogu.

Co otrzymujesz, gdy zlecasz mi napisanie tekstu?

Gdy zlecisz mi napisanie tekstu masz pewność, że wgryzę się w temat bardzo głęboko. Zajmuje się pisaniem tekstów od 2005 roku. Zarówno tekstów do prasy, mediów internetowych, jak i wielu innych tekstów do internetu i druku. Tworzenie tekstów, zwłaszcza tekstów SEO, to dla mnie frajda i czysta przyjemność. Możesz być pewny, że do twojego projektu podejdę z wielkim zaangażowaniem i głową pełną pomysłów. Opinie o moich dotychczasowych projektach znajdziesz w serwisie UpWork, a moje przykładowe teksty choćby na blogu Hotelu & Restauracji Antonińska.

Co zrobić, aby otrzymać darmową wycenę moich usług?

Skontaktuj się!

Napisz lub zadzwoń: 795525502, aby uzyskać darmową wycenę moich usług.

Poznaj wszystkie moje usługi

Pozycjonowanie

Zajmuję się pozycjonowaniem stron firmowych od 2010 roku. W tym czasie skutecznie poprawiłem pozycję wielu stron firmowych. Sprawdź jak pochodzę do pozycjonowania i zamów bezpłatną analizę pozycji swojej strony wraz ze wskazówkami, jak samodzielnie poprawić pozycję strony.

Social Media

Prowadzę profile firmowe oraz kampanie reklamowe w mediach społecznościowych od 2014 roku. Tworzę Menedżera Firmy, Pixel Facebooka, integruję go ze stroną, buduję grupy odbiorców, dbam także o wizerunek marki w mediach społecznościowych.

Profil w Google

Google Moja Firma to niedoceniania forma dotarcia do klienta – bez strony firmowej i mediów społecznościowych lub jako ich uzupełnienie. Obsługuję profile firmowe w Google, aby docierać do szerszego grona klientów. Sprawdź, dlaczego warto mieć wizytówkę w Google.

Copywriting

Zajmuję się copywritingiem od 2008 roku, choć jako dziennikarz marketingowy pracowałem już w 2005 roku, ale tak naprawdę różne teksty pisałem od kiedy tylko nauczyłem się pisać. Tworzę różne teksty, a specjalizuję się w tekstach SEO na strony internetowe.

Tłumaczenia

W 2009 roku ukończyłem City University of London, gdzie uczyłem się tłumaczenia w parze angielski-polski ze specjalizacją biznes i nauki społeczne. Od tego czasu przetłumaczyłem niezliczoną ilość różnego rodzaju treści dla klientów z całego świata.

Strony www

Strony internetowe tworzę od 2009 roku. Ze względu na czasochłonność tego typu projektów podejmę się realizacji tylko ciekawych projektów. Tworzę skuteczne strony internetowe, wyposażone we wszystkie narzędzia analityczne i przygotowane pod pozycjonowanie.