Strony internetowe

Z tej strony dowiesz się:

  1. 1. Jak podchodzę do tworzenia strony www?
  2. 2. Co otrzymujesz, gdy zlecasz mi stworzenie strony www?
  3. 3. Co zrobić, aby otrzymać darmową wycenę moich usług?

Jak podchodzę do tworzenia stron www?

Przed przystąpieniem do stworzenia strony zawsze analizuję strony konkurencji, aby sprawdzić najlepsze i najgorsze rozwiązania w branży. Dodatkowo omawiamy wspólnie oczekiwania, wygląd i kolorystykę. Po stworzeniu koncepcji, przygotowuję szablon strony, a po jego akceptacji przystępuję do realizacji całej strony. Możesz dostarczyć mi własne materiały i treści lub zlecić mi ich stworzenie. Stronę optymalizuję pod pozycjonowanie i przygotowuję do dalszych prac SEO. Instaluję niezbędne wtyczki oraz podpinam narzędzia Google Analytics oraz Search Console. Po wszystkim nauczę Cię podstawowej obsługi strony, która obejmuje aktualizację, czy dodawanie nowych treści. Takie strony internetowe Leszno powstają wyłącznie u mnie!

Co otrzymujesz, gdy zlecasz mi stworzenie strony www?

Co otrzymujesz, gdy zlecasz mi stworzenie strony www? Przede wszystkim pewność, że strona będzie:

  • odpowiadała twoim oczekiwaniom
  • spełniała wszystkie standardy Google
  • będzie przygotowana pod pozycjonowanie
  • wyposażona w niezbędne narzędzia
  • prosta w obsłudze, a ty zostaniesz przeszkolony

Co zrobić, aby otrzymać darmową wycenę moich usług?

Skontaktuj się!

Napisz lub zadzwoń: 795525502, aby uzyskać darmową wycenę moich usług.

Poznaj wszystkie moje usługi

Pozycjonowanie

Zajmuję się pozycjonowaniem stron firmowych od 2010 roku. W tym czasie skutecznie poprawiłem pozycję wielu stron firmowych. Sprawdź jak pochodzę do pozycjonowania i zamów bezpłatną analizę pozycji swojej strony wraz ze wskazówkami, jak samodzielnie poprawić pozycję strony.

Social Media

Prowadzę profile firmowe oraz kampanie reklamowe w mediach społecznościowych od 2014 roku. Tworzę Menedżera Firmy, Pixel Facebooka, integruję go ze stroną, buduję grupy odbiorców, dbam także o wizerunek marki w mediach społecznościowych.

Profil w Google

Google Moja Firma to niedoceniania forma dotarcia do klienta – bez strony firmowej i mediów społecznościowych lub jako ich uzupełnienie. Obsługuję profile firmowe w Google, aby docierać do szerszego grona klientów. Sprawdź, dlaczego warto mieć wizytówkę w Google.

Copywriting

Zajmuję się copywritingiem od 2008 roku, choć jako dziennikarz marketingowy pracowałem już w 2005 roku, ale tak naprawdę różne teksty pisałem od kiedy tylko nauczyłem się pisać. Tworzę różne teksty, a specjalizuję się w tekstach SEO na strony internetowe.

Tłumaczenia

W 2009 roku ukończyłem City University of London, gdzie uczyłem się tłumaczenia w parze angielski-polski ze specjalizacją biznes i nauki społeczne. Od tego czasu przetłumaczyłem niezliczoną ilość różnego rodzaju treści dla klientów z całego świata.

Strony www

Strony internetowe Leszno tworzę od 2009 roku. Ze względu na czasochłonność tego typu projektów podejmę się realizacji tylko ciekawych projektów. Tworzę skuteczne strony internetowe, wyposażone we wszystkie narzędzia analityczne i przygotowane pod pozycjonowanie.