Tłumaczenia

Z tej strony dowiesz się:

  1. 1. W wielkim skrócie na czym polega tłumaczenie
  2. 2. Jak podchodzę do tłumaczenia
  3. 3. Co otrzymujesz, gdy zlecasz mi tłumaczenie
  4. 4. Co zrobić, aby otrzymać darmową wycenę moich usług

W wielkim skrócie na czym polega tłumaczenie

Wiele osób uważa, że tłumacz to żywy, chodzący słownik. Tymczasem tak nie jest. Tłumacz musi dobrze znać język obcy oraz język ojczysty, różnice kulturowe, ale żaden tłumacz nie zna znaczenia każdego słowa. Dobry tłumacz, potrafi je jednak znaleźć. Wie, gdzie szukać, z jakiego słownika skorzystać. Podobnie jak stolarz nie tnie drewna ręką, ale wie, po jaką piłę sięgnąć. Dla wielu osób tłumacz, to osoba, która powinna zarówno tłumaczyć ustnie, jak i pisemnie, tymczasem tłumaczenia ustne i pisemne, to dwa zupełnie inne światy i zajmują się nimi zupełnie różni ludzie o innych cechach i umiejętnościach. Tłumaczenie najprościej rzecz ujmując do przekazanie komunikatu oraz znaczenia słów w innym języku, a największym komplementem dla tłumacza jest to, gdy jego praca jest niezauważona. Gdy odbiorca jego tekstu nie wie, że ma do czynienia z tłumaczeniem, tylko uważa, że tekst został napisany w danym języku.

Jak podchodzę do tłumaczenia

Oferuję tłumaczenia pisemne zarówno z języka angielskiego na polski, jak i z języka polskiego na angielski. Przed przystąpieniem do tłumaczenia zawsze zapoznaje się z tekstem i zakresem prac. Ustalam termin oraz stawkę. Tłumaczę jedynie takie teksty, w których się specjalizuję. A ponieważ mam szerokie zainteresowania i wiele lat w branży za sobą, tłumaczę teksty z wielu dziedzin. Specjalizuję się między innymi w tekstach biznesowych, marketingowych, finansowych, społecznych, czy sportowych. Jeśli mam wątpliwości, zawsze zadaje pytania, a moje tłumaczenia zawsze otrzymasz w ustalonym terminie. Choć zdecydowaną większość moich klientów stanowią firmy zagraniczne, to oferuje również tłumaczenia Leszno, lokalnie.

Co otrzymujesz, gdy zlecasz mi tłumaczenie

Gdy zlecisz mi tłumaczenie masz pewność, że:

  • otrzymasz wysokiej jakości tłumaczenie
  • projekt będzie ukończony na czas
  • będziemy w stałym kontakcie
  • konkurencyjną stawkę za słowo

O moich tłumaczeniach najlepiej świadczą opinie, które w serwisie UpWrok gromadzę od 2008 roku. Sprawdź, co o współpracy ze mną sądzą moi klienci z całego świata. Tłumaczenia Leszno, które oferuje są zawsze na czas i zawsze stworzone z myślą o odbiorcach.

Co zrobić, aby otrzymać darmową wycenę moich usług?

Skontaktuj się!

Napisz lub zadzwoń: 795525502, aby uzyskać darmową wycenę moich usług.

Poznaj wszystkie moje usługi

Pozycjonowanie

Zajmuję się pozycjonowaniem stron firmowych od 2010 roku. W tym czasie skutecznie poprawiłem pozycję wielu stron firmowych. Sprawdź jak pochodzę do pozycjonowania i zamów bezpłatną analizę pozycji swojej strony wraz ze wskazówkami, jak samodzielnie poprawić pozycję strony.

Social Media

Prowadzę profile firmowe oraz kampanie reklamowe w mediach społecznościowych od 2014 roku. Tworzę Menedżera Firmy, Pixel Facebooka, integruję go ze stroną, buduję grupy odbiorców, dbam także o wizerunek marki w mediach społecznościowych.

Profil w Google

Google Moja Firma to niedoceniania forma dotarcia do klienta – bez strony firmowej i mediów społecznościowych lub jako ich uzupełnienie. Obsługuję profile firmowe w Google, aby docierać do szerszego grona klientów. Sprawdź, dlaczego warto mieć wizytówkę w Google.

Copywriting

Zajmuję się copywritingiem od 2008 roku, choć jako dziennikarz marketingowy pracowałem już w 2005 roku, ale tak naprawdę różne teksty pisałem od kiedy tylko nauczyłem się pisać. Tworzę różne teksty, a specjalizuję się w tekstach SEO na strony internetowe.

Tłumaczenia

W 2009 roku ukończyłem City University of London, gdzie uczyłem się tłumaczenia w parze angielski-polski ze specjalizacją biznes i nauki społeczne. Od tego czasu przetłumaczyłem niezliczoną ilość różnego rodzaju treści dla klientów z całego świata.

Strony www

Strony internetowe tworzę od 2009 roku. Ze względu na czasochłonność tego typu projektów podejmę się realizacji tylko ciekawych projektów. Tworzę skuteczne strony internetowe, wyposażone we wszystkie narzędzia analityczne i przygotowane pod pozycjonowanie.