Social Media

Z tej strony dowiesz się:

  1. 1. W jakich social mediach warto być?
  2. 2. Jak podchodzę do prowadzenia social mediów?
  3. 3. Co otrzymujesz, gdy zlecasz mi prowadzenie social media?
  4. 4. Co zrobić, aby otrzymać darmową wycenę moich usług?

W jakich social mediach warto być?

Facebook, Instagram, Twitter, TikTok, YouTube, LinkedIn, social mediów jest naprawdę sporo, ale czy to oznacza, że masz założyć konto w każdym z tych serwisów? Oczywiście, że nie. W jakich zapytasz zatem? Odpowiedź jest bardzo prosta: w tych, w których są Twoi potencjalni klienci oraz w tych, w których twój budżet pozwoli Ci na maksymalne wykorzystanie potencjału danego kanału social media. Czasami w zupełności wystarczy konto na Facebooku. Tym bardziej w przypadku social media Leszno.

Jak podchodzę do prowadzenia social mediów?

Zaczynam od analizy twoich aktualnych działań w social mediach oraz działań konkurencji. Ustalamy sobie cel jaki mamy osiągnąć dzięki twojej obecności w social mediach: czy to zwiększenie świadomości o marce, prezentacja produktów i usług, sprzedaż produktów, kampanie reklamowe. A może potrzebujesz kompleksowej obsługi?

Kolejny krok to wybór social mediów, w których będziemy działać. Następnie ustalamy wiele innych szczegółów, takich jak częstotliwość publikacji postów, czy budżet reklamowy. Tworzę także strategię prowadzenia profilów firmowych.

Co otrzymujesz, gdy zlecasz mi prowadzenie social media?

Prowadzenie profilów w social mediach może mieć bardzo różny zakres. W zależności od tego, w jakiej branży działasz, możesz potrzebować zupełnie innej częstotliwości postów lub budżet reklamowy.

W zakres moich usług wchodzi między innymi:

  • tworzenie profilów w mediach społecznościowych
  • prowadzenie social mediów: publikacja wpisów i postów
  • prowadzenie kampanii reklamowych
  • tworzenie Menadżera Firmy
  • tworzenie Pixela Facebooka oraz integracja ze stroną
  • raport na koniec miesiąca

Opinie o moje pracy w social media znajdziesz na moim profilu w serwisie UpWork.

Co zrobić, aby otrzymać darmową wycenę moich usług?

Skontaktuj się!

Napisz lub zadzwoń: 795525502, aby uzyskać darmową wycenę moich usług.

Poznaj wszystkie moje usługi

Pozycjonowanie

Zajmuję się pozycjonowaniem stron firmowych od 2010 roku. W tym czasie skutecznie poprawiłem pozycję wielu stron firmowych. Sprawdź jak pochodzę do pozycjonowania i zamów bezpłatną analizę pozycji swojej strony wraz ze wskazówkami, jak samodzielnie poprawić pozycję strony.

Social Media

Prowadzę profile firmowe oraz kampanie reklamowe w mediach społecznościowych od 2014 roku. Tworzę Menedżera Firmy, Pixel Facebooka, integruję go ze stroną, buduję grupy odbiorców, dbam także o wizerunek marki w mediach społecznościowych. Zlecając mi obsługę social media Leszno, masz pewność, że trafiasz pod skrzydła doświadczonego specjalisty.

Profil w Google

Google Moja Firma to niedoceniania forma dotarcia do klienta – bez strony firmowej i mediów społecznościowych lub jako ich uzupełnienie. Obsługuję profile firmowe w Google, aby docierać do szerszego grona klientów. Sprawdź, dlaczego warto mieć wizytówkę w Google.

Copywriting

Zajmuję się copywritingiem od 2008 roku, choć jako dziennikarz marketingowy pracowałem już w 2005 roku, ale tak naprawdę różne teksty pisałem od kiedy tylko nauczyłem się pisać. Tworzę różne teksty, a specjalizuję się w tekstach SEO na strony internetowe.

Tłumaczenia

W 2009 roku ukończyłem City University of London, gdzie uczyłem się tłumaczenia w parze angielski-polski ze specjalizacją biznes i nauki społeczne. Od tego czasu przetłumaczyłem niezliczoną ilość różnego rodzaju treści dla klientów z całego świata.

Strony www

Strony internetowe tworzę od 2009 roku. Ze względu na czasochłonność tego typu projektów podejmę się realizacji tylko ciekawych projektów. Tworzę skuteczne strony internetowe, wyposażone we wszystkie narzędzia analityczne i przygotowane pod pozycjonowanie.